Dětem pro radost

Ahoj kamarádi,

Dnešní úkol bude speciální. Protože v neděli mají všechny maminky svátek, budou to úkoly o maminkách a pro maminky.

Vezměte si papír a k tomu fix, pastelky, tužku, nebo kdo má tak tempery, nebo vodovky a zkuste svoji maminku nakreslit. Její krásné vlasy, oči a úsměv….

A nyní podle obrázků můžete vyrobit přáníčko a kytičku pro maminku. Určitě jí udělají radost. K výrobě kytičky budete potřebovat špejli, barvy, knoflík, lepidlo a ruličku od toaletního papíru. Na přáníčko pak budete potřebovat barvy, papír, šablonu srdce a své vlastní prstíky. Tatínek, nebo sourozenci vám jistě s přípravou pomohou .

Dalším dnešním úkolem je do pracovního listu dokreslit květiny a na květináči stejnými barvičkami vybarvit stejné dvojice srdíček.

Poslední, ten nejdůležitější, úkol: V neděli vezmi všechny obrázky a dárečky a spolu s velkou pusou je předej mamince, řekni jí, jak moc jí máš rád (a) a co se ti na ní líbí. Společně si pak hezky užijte den maminek.

0 zobrazení

Kontaktuje nás

Tel: +420 326 911 108

Email: info@mslimanovavila.cz

Adresa

Dr. Beneše 260

Brandýs nad Labem - Stará Boleslav

Copyright © 2018 MŠ Límanova vila