Důležité! Info Covid - 19 pracoviště Límanova vila

informujeme Vás, že v pátek odpoledne 5. 2. 2021 byl u jednoho dítěte ze třídy Ptáčků

v MŠ Límanova vila nahlášen pozitivní test na COVID -19. Byly vyhodnoceny rizikové kontakty přítomné ve třídě Ptáčků z pondělí 1. 2. 2021. Rodiče těchto dětí byli telefonicky kontaktováni a v pondělí 8. 2.by měli obdržet na e-mail instrukce od příslušného pracoviště KHSSTC. Děti v povinném předškolním vzdělávání, na které se vztahuje karanténa, přecházejí na distanční formu vzdělávání. Náměty najdete na webových stránkách MŠ. Pokud budete potřebovat materiály vytisknout v mateřské škole nebo budete potřebovat konzultaci, volejte na tel. číslo 771136397. Bude zajištěna dezinfekce prostor mateřské školy ozónováním. Prosíme, nepodceňujte situaci, sledujte zdravotní stav svých dětí a dodržujte nastavená pravidla mateřskou školou ohledně prevence COVID -19 a instrukce Krajské hygienické stanice.

Za kolektiv mateřské školy Mgr. Miroslava Krčová