Důležité! Info Covid - 19 pracoviště Límanova vila

Vážení rodiče,

informujeme Vás, že v pátek odpoledne 5. 2. 2021 byl u jednoho dítěte ze třídy Ptáčků

v MŠ Límanova vila nahlášen pozitivní test na COVID -19. Byly vyhodnoceny rizikové kontakty přítomné ve třídě Ptáčků z pondělí 1. 2. 2021. Rodiče těchto dětí byli telefonicky kontaktováni a v pondělí 8. 2.by měli obdržet na e-mail instrukce od příslušného pracoviště KHSSTC. Děti v povinném předškolním vzdělávání, na které se vztahuje karanténa, přecházejí na distanční formu vzdělávání. Náměty najdete na webových stránkách MŠ. Pokud budete potřebovat materiály vytisknout v mateřské škole nebo budete potřebovat konzultaci, volejte na tel. číslo 771136397. Bude zajištěna dezinfekce prostor mateřské školy ozónováním. Prosíme, nepodceňujte situaci, sledujte zdravotní stav svých dětí a dodržujte nastavená pravidla mateřskou školou ohledně prevence COVID -19 a instrukce Krajské hygienické stanice.


Za kolektiv mateřské školy Mgr. Miroslava Krčová

62 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Distanční vzdělávání - masopust

Vážení rodiče, milé děti. V rámci distančního vzdělávání, v sekci dokumenty, naleznete informace a úkoly k blížícímu se masopustu (masopustní úterý 16. února 2021). Můžete si přečíst informace o masop

Distanční vzdělávání - lidské tělo

Vážení rodiče a milí kamarádi Tak tu zase máme školku na dálku :-(, ale společně to zvládneme. V dokumentech naleznete náměty na distanční vzdělávání – tentokrát k tématu lidské tělo. Můžete si vyprac

MŠ Límanova vila

a

MŠ Okružní

Kontaktuje nás

Tel: +420 326 911 108

Email: info@mslimanovavila.cz

Adresa

Dr. Beneše 260

Brandýs nad Labem - Stará Boleslav

Copyright © 2018 MŠ Límanova vila