Další informace k situaci v Límanově vile

Aktualizace: lis 9

k dnešnímu dni 30.10. 2020 máme 3 paní učitelky pozitivní na Covid – 19 a další 2 mají nařízenou karanténu. Provozní personál je v pracovní neschopnosti.

Tak, jak postupně přicházejí výsledky testů, bylo nutné vyhodnotit další rizikové kontakty

dle instrukcí KHS. Rodiče těchto dětí již měli obdržet e-mail, jak za dané situace postupovat a časové vymezení karantény. Pozor, v instrukcích již není popsána možnost nejít na testy

s prodloužením karantény na 14 dní. Na základě zprávy z KHS je nutné kontaktovat příslušného pediatra, který napíše žádanku na vybrané odběrové místo na testy.

Odběrů se nebojte, děti je zvládají. Musíme se přesně držet instrukcí a daných postupů přes to, že víme, jaké komplikace vám to přinese. Např. postupné dohlašování karantény

u sourozenců z jiné třídy či opakovaná karanténa.

Předpokládáme, že mateřská škola zahájí provoz v Límanově vile v úterý 3. 11. 2020. Děti by se měly postupně navracet s negativním výsledkem testů. (Rodiče ukáží přebírající učitelce výsledek testu dítěte a předají čestné prohlášení o jeho zdravotním stavu. Vzor bude k dispozici na webu MŠ). Prostory MŠ opět budou vydezinfikovány ionizací. Provoz bude z důvodu aktuálních personálních možností zatím pouze v jedné třídě. Žádáme rodiče, aby nástup svého dítěte nahlásili předem v pondělí 2. 11. do 10. 00 hodin na tel. číslo 771136397. (Toto číslo využívejte i pro případnou komunikaci).

Děti si až do odvolání bude přebírat učitelka nebo určený personál ve vchodu u ředitelny, kde si zazvoníte. Stejným způsobem si budete své děti také přebírat. Pokusíme se tím

co nejvíce omezit možnost zavlečení nákazy.

V sekci aktuality na webových stránkách školy sledujte aktuální informace.

Děkujeme vám za podporu a spolupráci v této náročné situaci.

Za tým zaměstnanců MŠ v Límanově vile Mgr. Miroslava Krčová