Distanční vzdělávání - lidské tělo

Aktualizace: úno 12

Vážení rodiče a milí kamarádi

Tak tu zase máme školku na dálku :-(, ale společně to zvládneme. V dokumentech naleznete náměty na distanční vzdělávání – tentokrát k tématu lidské tělo. Můžete si vypracovat pracovní listy, vybarvit omalovánky, zacvičit si s písničkou, podívat se na různé výtvarné činnosti, naučit se písničky a básničky o lidském těle a podívat se na vzdělávací videa.

43 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Distanční vzdělávání - masopust

Vážení rodiče, milé děti. V rámci distančního vzdělávání, v sekci dokumenty, naleznete informace a úkoly k blížícímu se masopustu (masopustní úterý 16. února 2021). Můžete si přečíst informace o masop

Důležité! Info Covid - 19 pracoviště Límanova vila

Vážení rodiče, informujeme Vás, že v pátek odpoledne 5. 2. 2021 byl u jednoho dítěte ze třídy Ptáčků v MŠ Límanova vila nahlášen pozitivní test na COVID -19. Byly vyhodnoceny rizikové kontakty přítomn

MŠ Límanova vila

a

MŠ Okružní

Kontaktuje nás

Tel: +420 326 911 108

Email: info@mslimanovavila.cz

Adresa

Dr. Beneše 260

Brandýs nad Labem - Stará Boleslav

Copyright © 2018 MŠ Límanova vila