Distanční vzdělávání

Aktualizace: 9. lis 2020

Milí rodiče a kamarádi! V sekci dokumenty naleznete soubory pro distanční vzdělávání. Začal podzim - nyní naše hlavní téma - můžete tvořit krásné věci z přírodních materiálů (draka, ježka, strom, skřítka podzimníčka), naučit se písničku či básničku spojenou

s podzimem a z videí v souborech zjistit, co se děje s přírodou v těchto měsících. Aby tělo nezlenivělo, posíláme videa s hudebními a pohybovými aktivitami. Také videa s dopravní výchovou a krásné video o naší vlasti.


Užijte si při práci spousta zábavy!

96 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Vánoční dopoledne v MŠ

Ve středu 16.12. 2020 budeme mít ve školce vánoční dopoledne. Děti mohou přinést na ochutnávku krabičku cukroví.

Změna platby stravného

!POZOR! Z DŮVODU ČASTÝCH MYLNÝCH PLATEB ZMĚNA V PLATBĚ STRAVNÉHO Od listopadu se bude platit každý měsíc pravidelná měsíční záloha ve výši 1000,- Kč, bez ohledu na počet dní, ve kterých bude dítě v MŠ

Distanční vzdělávání III.

Milý rodiče a kamarádi, bohužel se ve školce ještě všichni nesetkáme a tak jsme vám připravili další „úkoly“ a tvoření. V sekci dokumenty naleznete podzimní básničky a písničky – tentokrát o podzimním

MŠ Límanova vila

a

MŠ Okružní

Kontaktuje nás

Tel: +420 326 911 108

Email: info@mslimanovavila.cz

Adresa

Dr. Beneše 260

Brandýs nad Labem - Stará Boleslav

Copyright © 2018 MŠ Límanova vila