Distanční vzdělávání II.

Aktualizace: 9. lis 2020

Milí rodiče a kamarádi,

v sekci dokumenty naleznete další materiály k distančnímu vzdělávání. Máme tu inspiraci k podzimu: pracovní listy s ovocem a zeleninou, můžete si poslechnout písničku od Svěráka a Uhlíře „Zelenina“, nebo se naučit krásnou písničku „Doktora se nebojíme“. Podívejte se na vzdělávací videa s aktuálním tématem o bacilech, o tom, jak trénovat správnou řeč, anebo si procvičte počítání do 10. K blížícím se dušičkám a svátku všech strašidel se můžete inspirovat pracovní výchovou a vyrobit si strašidelného ducha. Od města nám přišly pracovní listy k aktuálnímu tématu COVID.

Užijte si při práci spousta zábavy!