Distanční vzdělávání II.

Milí rodiče a kamarádi,

v sekci dokumenty naleznete další materiály k distančnímu vzdělávání. Máme tu inspiraci k podzimu: pracovní listy s ovocem a zeleninou, můžete si poslechnout písničku od Svěráka a Uhlíře „Zelenina“, nebo se naučit krásnou písničku „Doktora se nebojíme“. Podívejte se na vzdělávací videa s aktuálním tématem o bacilech, o tom, jak trénovat správnou řeč, anebo si procvičte počítání do 10. K blížícím se dušičkám a svátku všech strašidel se můžete inspirovat pracovní výchovou a vyrobit si strašidelného ducha. Od města nám přišly pracovní listy k aktuálnímu tématu COVID.

Užijte si při práci spousta zábavy!

107 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Další informace k situaci v Límanově vile

Vážení rodiče, k dnešnímu dni 30.10. 2020 máme 3 paní učitelky pozitivní na Covid – 19 a další 2 mají nařízenou karanténu. Provozní personál je v pracovní neschopnosti. Tak, jak postupně přicházejí vý

Uzavření mateřské školy Límanova vila!

Mateřská škola Brandýs n. L. – Stará Boleslav, Dr. Beneše 260 Dr. Beneše 260/1, 250 01Brandýs nad Labem – Stará Boleslav, IČ :43754112 ID datové schránky: 39c28 cv, tel. 326911108, email: info@msliman

Situace v Límanově vile

Vážení rodiče, jelikož se vrátí z karantény většina dětí, ale 4 paní učitelky nemohou nastoupit do zaměstnání (pozitivita, karanténa, nemoc) a nemáme je kým nahradit, prosíme rodiče - pokud mohou, ab

Kontaktuje nás

Tel: +420 326 911 108

Email: info@mslimanovavila.cz

Adresa

Dr. Beneše 260

Brandýs nad Labem - Stará Boleslav

Copyright © 2018 MŠ Límanova vila