Distanční vzdělávání II.

Aktualizace: 9. lis 2020

Milí rodiče a kamarádi,

v sekci dokumenty naleznete další materiály k distančnímu vzdělávání. Máme tu inspiraci k podzimu: pracovní listy s ovocem a zeleninou, můžete si poslechnout písničku od Svěráka a Uhlíře „Zelenina“, nebo se naučit krásnou písničku „Doktora se nebojíme“. Podívejte se na vzdělávací videa s aktuálním tématem o bacilech, o tom, jak trénovat správnou řeč, anebo si procvičte počítání do 10. K blížícím se dušičkám a svátku všech strašidel se můžete inspirovat pracovní výchovou a vyrobit si strašidelného ducha. Od města nám přišly pracovní listy k aktuálnímu tématu COVID.

Užijte si při práci spousta zábavy!

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Vánoční dopoledne v MŠ

Ve středu 16.12. 2020 budeme mít ve školce vánoční dopoledne. Děti mohou přinést na ochutnávku krabičku cukroví.

Změna platby stravného

!POZOR! Z DŮVODU ČASTÝCH MYLNÝCH PLATEB ZMĚNA V PLATBĚ STRAVNÉHO Od listopadu se bude platit každý měsíc pravidelná měsíční záloha ve výši 1000,- Kč, bez ohledu na počet dní, ve kterých bude dítě v MŠ

Distanční vzdělávání III.

Milý rodiče a kamarádi, bohužel se ve školce ještě všichni nesetkáme a tak jsme vám připravili další „úkoly“ a tvoření. V sekci dokumenty naleznete podzimní básničky a písničky – tentokrát o podzimním

MŠ Límanova vila

a

MŠ Okružní

Kontaktuje nás

Tel: +420 326 911 108

Email: info@mslimanovavila.cz

Adresa

Dr. Beneše 260

Brandýs nad Labem - Stará Boleslav

Copyright © 2018 MŠ Límanova vila