Distanční vzdělávání III.

Aktualizace: 9. lis 2020

Milý rodiče a kamarádi,

bohužel se ve školce ještě všichni nesetkáme a tak jsme vám připravili další „úkoly“

a tvoření. V sekci dokumenty naleznete podzimní básničky a písničky – tentokrát o podzimním počasí. Můžete se inspirovat a vyrobit si podzimního ježka. A také si pustit další vzdělávací videa, kde se tentokrát mimo jiné dovíte, jak se zvířátka a příroda připravují na zimu. Nechybí ani pracovní listy zaměřené na podzimní počasí.

Užijte si při práci spousta zábavy!

88 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Vánoční dopoledne v MŠ

Ve středu 16.12. 2020 budeme mít ve školce vánoční dopoledne. Děti mohou přinést na ochutnávku krabičku cukroví.

Změna platby stravného

!POZOR! Z DŮVODU ČASTÝCH MYLNÝCH PLATEB ZMĚNA V PLATBĚ STRAVNÉHO Od listopadu se bude platit každý měsíc pravidelná měsíční záloha ve výši 1000,- Kč, bez ohledu na počet dní, ve kterých bude dítě v MŠ

Čestné prohlášení

Čestné prohlášení k vytisknutí naleznete v sekci DOKUMENTY. Čestné prohlášení je nutné odevzdat při předání dítěte v mateřské škole.

MŠ Límanova vila

a

MŠ Okružní

Kontaktuje nás

Tel: +420 326 911 108

Email: info@mslimanovavila.cz

Adresa

Dr. Beneše 260

Brandýs nad Labem - Stará Boleslav

Copyright © 2018 MŠ Límanova vila