Aktualizace: 9. lis 2020

Milý rodiče a kamarádi,

bohužel se ve školce ještě všichni nesetkáme a tak jsme vám připravili další „úkoly“

a tvoření. V sekci dokumenty naleznete podzimní básničky a písničky – tentokrát o podzimním počasí. Můžete se inspirovat a vyrobit si podzimního ježka. A také si pustit další vzdělávací videa, kde se tentokrát mimo jiné dovíte, jak se zvířátka a příroda připravují na zimu. Nechybí ani pracovní listy zaměřené na podzimní počasí.

Užijte si při práci spousta zábavy!