Distanční vzdělávání - pohádky

Milí rodiče a kamarádi,

Bohužel se ve školce zase neuvidíme, a proto jsme vám připravili úkoly pro distanční vzdělávání. Tentokrát se zaměříme na pohádky. V sekci „dokumenty“ máte vše ke stažení. Můžete se naučit básničky a písničky, které patří k pohádkám, vybarvit, poskládat a nalepit si známou pohádku nebo si zacvičit s pohádkovými písničkami či si poslechnout hudební pohádku. Dále jsme vám připravili materiál, který se hodí k zápisu do školy – Veselá chaloupka – Předškoláci bez zápisu – v zazipovaném souboru je mnoho pracovních listů, které se hodí k procvičování budoucím školákům.


Těšíme se, že se zase brzy sejdeme u nás ve školce

67 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Návrat do MŠ

V sekci DOKUMENTY (pravý sloupec), naleznete informace o návratu do MŠ od 12.4. 2021

Info k docházce od 12.4. 2021

Bližší informace k docházce do MŠ (pro předškoláky - od pondělí 12.4. 2021) zveřejníme v pátek v odpoledních hodinách.

MŠ Límanova vila

a

MŠ Okružní

Kontaktuje nás

Tel: +420 326 911 108

Email: info@mslimanovavila.cz

Adresa

Dr. Beneše 260

Brandýs nad Labem - Stará Boleslav

Copyright © 2018 MŠ Límanova vila