Distanční vzdělávání - pohádky

Milí rodiče a kamarádi,

Bohužel se ve školce zase neuvidíme, a proto jsme vám připravili úkoly pro distanční vzdělávání. Tentokrát se zaměříme na pohádky. V sekci „dokumenty“ máte vše ke stažení. Můžete se naučit básničky a písničky, které patří k pohádkám, vybarvit, poskládat a nalepit si známou pohádku nebo si zacvičit s pohádkovými písničkami či si poslechnout hudební pohádku. Dále jsme vám připravili materiál, který se hodí k zápisu do školy – Veselá chaloupka – Předškoláci bez zápisu – v zazipovaném souboru je mnoho pracovních listů, které se hodí k procvičování budoucím školákům.

Těšíme se, že se zase brzy sejdeme u nás ve školce