Info covid - 19 - pracoviště Límanova vila

dnes byla nahlášena pozitivita u jednoho dítěte ze třídy Ptáčků na covid - 19. Tuto situaci jsem nahlásila na příslušné pracoviště KHS. Bylo vyhodnoceno, že děti přítomné v mateřské škole nemusí nastoupit do karantény. (Dítě bylo naposledy v MŠ v pátek 15. ledna dopoledne a nemělo žádné příznaky nemoci). V takovém případě je však nutné informovat rodiče. Je třeba hlásit do MŠ každou změnu zdravotního stavu dětí. Také prosíme o striktní dodržování stanovených protiepidemických pravidel.

Ve Staré Boleslavi dne 21.1. 2021 Mgr. Miroslava Krčová, ředitelka MŠ