Info covid - 19 - pracoviště Límanova vila

Vážení rodiče,

dnes byla nahlášena pozitivita u jednoho dítěte ze třídy Ptáčků na covid - 19. Tuto situaci jsem nahlásila na příslušné pracoviště KHS. Bylo vyhodnoceno, že děti přítomné v mateřské škole nemusí nastoupit do karantény. (Dítě bylo naposledy v MŠ v pátek 15. ledna dopoledne a nemělo žádné příznaky nemoci). V takovém případě je však nutné informovat rodiče. Je třeba hlásit do MŠ každou změnu zdravotního stavu dětí. Také prosíme o striktní dodržování stanovených protiepidemických pravidel.


Ve Staré Boleslavi dne 21.1. 2021 Mgr. Miroslava Krčová, ředitelka MŠ

82 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Distanční vzdělávání - masopust

Vážení rodiče, milé děti. V rámci distančního vzdělávání, v sekci dokumenty, naleznete informace a úkoly k blížícímu se masopustu (masopustní úterý 16. února 2021). Můžete si přečíst informace o masop

Distanční vzdělávání - lidské tělo

Vážení rodiče a milí kamarádi Tak tu zase máme školku na dálku :-(, ale společně to zvládneme. V dokumentech naleznete náměty na distanční vzdělávání – tentokrát k tématu lidské tělo. Můžete si vyprac

MŠ Límanova vila

a

MŠ Okružní

Kontaktuje nás

Tel: +420 326 911 108

Email: info@mslimanovavila.cz

Adresa

Dr. Beneše 260

Brandýs nad Labem - Stará Boleslav

Copyright © 2018 MŠ Límanova vila