Informace Covid - 19

Aktualizace: lis 9

informace k situaci řešené ve spolupráci s Krajskou hygienickou stanicí Středočeského kraje:

na pracovišti mateřské školy v Límanově vile byly dle daných kritérií vyhodnoceny kontakty dětí a personálu s jedním pozitivně testovaným dítětem. Seznam těchto dětí byl předán pracovnici z hygienické stanice. Ta již zpracovává data a během dnešního dne bude zákonné zástupce kontaktovat s dalšími instrukcemi. Pro informaci ostatních: rodiče dětí, které budou v karanténě, mohou chodit do zaměstnání a sourozenci do školy. Je však potřeba vždy myslet na možná rizika.

Pro ostatní děti platí, že mohou docházet do mateřské školy v běžném režimu, ale žádáme rodiče o ohleduplnost, zvýšenou pozornost věnujte prevenci – občas zkontrolovat teplotu, časté mytí rukou, používat dezinfekci a také omezit další aktivity, které by mohly přinést riziko nákazy.

V Límanově vile bude v sobotu provedena dezinfekce prostor technickými službami města.

Provoz pro děti na odloučeném pracovišti MŠ Okružní je v běžném režimu.

POZOR!

Pro děti v karanténě a ostatní nepřítomné děti v MŠ, které jsou v povinném předškolním vzdělávání započne od pondělí 5. 10. distanční vzdělávání.

To znamená, že na webových stránkách školy najdete náměty, odkazy, pracovní listy k aktuálnímu tématu ze školního vzdělávacího programu. Materiály si doma vytiskněte, postupně nechte dětem vypracovat a při opětovném nástupu odevzdáte ve třídách, (potřebujeme zpětnou vazbu). Pokud nemáte možnost využít tiskárnu, zavolejte do mateřské školy a materiály vám připravíme.

Děkujeme za spolupráci.

Za tým zaměstnanců MŠ Dr. Beneše Krčová Miroslava