Informace pro rodiče dětí v karanténě

Aktualizace: lis 9

Vážení rodiče,

jelikož několik rodičů dostalo na odběrných místech mylné informace, uvádím - dle nám nadřízeného pracoviště – Krajská hygienická stanice Středočeského kraje, oddělení pro děti a dorost, že pokud dítě bylo testováno s negativním výsledkem, může nastoupit

do mateřské školy až po uplynutí 10 denní karantény.

Děti, které z nějakého důvodu nemohly na test, mohou nastoupit až po 14 dnech v karanténě.

Při nástupu bude potřeba předložit učitelce v mateřské škole výsledek testu, (pokud jste tak již neučinili prostřednictvím e- mailu) nebo podepíšete v MŠ čestné prohlášení, že test byl negativní a dítě může nastoupit do kolektivu.

V sobotu 10. 10. 2020 budou prostory MŠ opět vydezinfikovány pracovníky technických služeb města, aby se děti mohly vrátit do čistého prostředí.

Prosím nadále o zvýšenou opatrnost ohledně zdravotního stavu dětí a také zdravotního stavu v rodinách, abychom všichni minimalizovali možnost zavlečení nákazy.

Rodičům také děkuji za odpovědný přístup v této situaci.

S pozdravem Krčová Miroslava


Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Změna platby stravného

!POZOR! Z DŮVODU ČASTÝCH MYLNÝCH PLATEB ZMĚNA V PLATBĚ STRAVNÉHO Od listopadu se bude platit každý měsíc pravidelná měsíční záloha ve výši 1000,- Kč, bez ohledu na počet dní, ve kterých bude dítě v MŠ

Distanční vzdělávání III.

Milý rodiče a kamarádi, bohužel se ve školce ještě všichni nesetkáme a tak jsme vám připravili další „úkoly“ a tvoření. V sekci dokumenty naleznete podzimní básničky a písničky – tentokrát o podzimním

Čestné prohlášení

Čestné prohlášení k vytisknutí naleznete v sekci DOKUMENTY. Čestné prohlášení je nutné odevzdat při předání dítěte v mateřské škole.

MŠ Límanova vila

a

MŠ Okružní

Kontaktuje nás

Tel: +420 326 911 108

Email: info@mslimanovavila.cz

Adresa

Dr. Beneše 260

Brandýs nad Labem - Stará Boleslav

Copyright © 2018 MŠ Límanova vila