Informace pro rodiče dětí v karanténě

Aktualizace: lis 9

jelikož několik rodičů dostalo na odběrných místech mylné informace, uvádím - dle nám nadřízeného pracoviště – Krajská hygienická stanice Středočeského kraje, oddělení pro děti a dorost, že pokud dítě bylo testováno s negativním výsledkem, může nastoupit

do mateřské školy až po uplynutí 10 denní karantény.

Děti, které z nějakého důvodu nemohly na test, mohou nastoupit až po 14 dnech v karanténě.

Při nástupu bude potřeba předložit učitelce v mateřské škole výsledek testu, (pokud jste tak již neučinili prostřednictvím e- mailu) nebo podepíšete v MŠ čestné prohlášení, že test byl negativní a dítě může nastoupit do kolektivu.

V sobotu 10. 10. 2020 budou prostory MŠ opět vydezinfikovány pracovníky technických služeb města, aby se děti mohly vrátit do čistého prostředí.

Prosím nadále o zvýšenou opatrnost ohledně zdravotního stavu dětí a také zdravotního stavu v rodinách, abychom všichni minimalizovali možnost zavlečení nákazy.

Rodičům také děkuji za odpovědný přístup v této situaci.

S pozdravem Krčová Miroslava