Nové informace ke karanténě v důsledku COVID – 19 v Límanově vile, ve třídě Ptáčků

Včera, dne 9.2. 2021, bylo po testu PCR nahlášeno další pozitivní dítě z těch, kterým byla nařízena karanténa. Jelikož toto dítě bylo bezpříznakové a bylo přítomné v MŠ do pátku

5.2. 2021, prodlužuje se dětem i určeným učitelkám, karanténa. Z příslušného pracoviště KHSSTC (Hygiena), byly rodičům dětí v rizikovém kontaktu zaslány na e-maily další instrukce, které je nutné dodržet.

Děkujeme za zodpovědný přístup k celé situaci.

Za kolektiv mateřské školy Mgr. Miroslava Krčová

83 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Distanční vzdělávání - masopust

Vážení rodiče, milé děti. V rámci distančního vzdělávání, v sekci dokumenty, naleznete informace a úkoly k blížícímu se masopustu (masopustní úterý 16. února 2021). Můžete si přečíst informace o masop

Distanční vzdělávání - lidské tělo

Vážení rodiče a milí kamarádi Tak tu zase máme školku na dálku :-(, ale společně to zvládneme. V dokumentech naleznete náměty na distanční vzdělávání – tentokrát k tématu lidské tělo. Můžete si vyprac

Důležité! Info Covid - 19 pracoviště Límanova vila

Vážení rodiče, informujeme Vás, že v pátek odpoledne 5. 2. 2021 byl u jednoho dítěte ze třídy Ptáčků v MŠ Límanova vila nahlášen pozitivní test na COVID -19. Byly vyhodnoceny rizikové kontakty přítomn

MŠ Límanova vila

a

MŠ Okružní

Kontaktuje nás

Tel: +420 326 911 108

Email: info@mslimanovavila.cz

Adresa

Dr. Beneše 260

Brandýs nad Labem - Stará Boleslav

Copyright © 2018 MŠ Límanova vila