Přechod na nový komunikační systém

Vážení rodiče,


rádi bychom Vás upozornili, že přecházíme na nový systém komunikace s rodiči – TWIGSEE. Jedná se o aplikaci, pomocí které bude MŠ komunikovat s rodiči a rodiče pomocí ní budou například omlouvat své děti. Mimo jiné přes aplikaci, kterou si nainstalujete do svého chytrého telefonu, s Vámi budeme moci sdílet fotky dětí, informace

o akcích, exkurzích, prázdninovém provozu, informacích o platbách a další. Celý systém je v souladu s GDPR (ochrana dat).

Nejprve budeme potřebovat Vaši e-mailovou adresu, pomocí které se budete přihlašovat

do aplikace. Vyplňte prosím na následujícím odkazu – své jméno, jméno Vašeho dítěte

a e-mailovou adresu, pomocí které se budete přihlašovat do aplikace Twigsee (viz postup níže). Následně Vám bude zaslán e-mail s pozvánkou do aplikace, kde si vytvoříte heslo. Poté již uvidíte úvodní obrazovku, kde se Vám budou postupně zobrazovat příspěvky MŠ. Je třeba, aby každý rodič byl přihlášen a mohl sledovat aktuální informace a omlouvat děti ze vzdělávání v MŠ. Věříme, že tato aplikace bude přínosem pro všechny zúčastněné strany a počítáme, že TWIGSEE bude plně fungovat do poloviny října tohoto roku.


Pokud budete mít nějaký problém, volejte na telefonní číslo MŠ: 326 911 108 v době

od 10:00 – 11:00., případně své dotazy směřujte na paní učitelku Jokšovou (sluníčka).

Prosíme:

1. Vyplňte dotazník na následujícím odkazu: https://forms.gle/dMD8VFdbvght4tRE8

2. Do e-mailu Vám přijde pozvánka pro vytvoření hesla – vytvořte heslo. (Pozvánka je zasílána ručně námi – očekávejte e-mail do 2 dnů).

3. Nainstalujte si aplikaci – Twigsee (školka v kapse):

· Pro android – Googleplay,

· Pro Apple – App store.

4. Přihlašte se do aplikace a sledujte aktuální dění v MŠ.


Děkujeme a budeme se na Vás těšit.

Kolektiv učitelek MŠ Límanova vila a MŠ Okružní

269 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Výsledky přijímacího řízení dětí firemních zaměstnanců naleznete v sekci DOKUMENTY. Rozhodnutí o přijetí se zákonným zástupcům nezasílá. Rodiče je obdrží na schůzce v červnu nebo si jej po předchozí d

K zápisu do MŠ v období 3.5. a 4.5. 2022 nemohou podat přihlášku cizinci s vízem za účelem strpění pobytu na území ČR podle § 33 odst. 1. a) zákona o pobytu cizinců na území ČR ("uprchlíci") s místem

MS_logo.jpg

MŠ Límanova vila

a

MŠ Okružní