Přechod na nový komunikační systém

Vážení rodiče,


rádi bychom Vás upozornili, že přecházíme na nový systém komunikace s rodiči – TWIGSEE. Jedná se o aplikaci, pomocí které bude MŠ komunikovat s rodiči a rodiče pomocí ní budou například omlouvat své děti. Mimo jiné přes aplikaci, kterou si nainstalujete do svého chytrého telefonu, s Vámi budeme moci sdílet fotky dětí, informace

o akcích, exkurzích, prázdninovém provozu, informacích o platbách a další. Celý systém je v souladu s GDPR (ochrana dat).

Nejprve budeme potřebovat Vaši e-mailovou adresu, pomocí které se budete přihlašovat

do aplikace. Vyplňte prosím na následujícím odkazu – své jméno, jméno Vašeho dítěte

a e-mailovou adresu, pomocí které se budete přihlašovat do aplikace Twigsee (viz postup níže). Následně Vám bude zaslán e-mail s pozvánkou do aplikace, kde si vytvoříte heslo. Poté již uvidíte úvodní obrazovku, kde se Vám budou postupně zobrazovat příspěvky MŠ. Je třeba, aby každý rodič byl přihlášen a mohl sledovat aktuální informace a omlouvat děti ze vzdělávání v MŠ. Věříme, že tato aplikace bude přínosem pro všechny zúčastněné strany a počítáme, že TWIGSEE bude plně fungovat do poloviny října tohoto roku.


Pokud budete mít nějaký problém, volejte na telefonní číslo MŠ: 326 911 108 v době

od 10:00 – 11:00., případně své dotazy směřujte na paní učitelku Jokšovou (sluníčka).

Prosíme:

1. Vyplňte dotazník na následujícím odkazu: https://forms.gle/dMD8VFdbvght4tRE8

2. Do e-mailu Vám přijde pozvánka pro vytvoření hesla – vytvořte heslo. (Pozvánka je zasílána ručně námi – očekávejte e-mail do 2 dnů).

3. Nainstalujte si aplikaci – Twigsee (školka v kapse):

· Pro android – Googleplay,

· Pro Apple – App store.

4. Přihlašte se do aplikace a sledujte aktuální dění v MŠ.


Děkujeme a budeme se na Vás těšit.

Kolektiv učitelek MŠ Límanova vila a MŠ Okružní

196 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Začátek školního roku

Vážení rodiče, začíná nový školní rok 2021/2022 a celý tým zaměstnanců je připraven přivítat Vaše děti v mateřských školách v Límanově vile a Okružní. Během prázdnin proběhla řada oprav v obou budovác

Prázdninový provoz

Instrukce při návratu dětí ze zahraničí Vážení rodiče, v sekci DOKUMENTY se seznamte s instrukcemi MŠMT (Opatření – NÁSTUP DÍTĚTE DO MŠ – REŽIM PŘI NÁVRATU ZE ZAHRANIČÍ), ohledně nástupu dětí do mateř

MS_logo.jpg

MŠ Límanova vila

a

MŠ Okružní