top of page

Přerušení provozu MŠ Límanová vila i MŠ Okružní

Vážení rodiče, oznamujeme vám, že z důvodu přerušení dodávky vody v úterý 28.2. 2023 od 8:00 do 16:00hodin, je nutné tento den z hygienických důvodů přerušit provoz na obou pracovištích MŠ. Oznámení je vyvěšeno na hlavních nástěnkách v Límanově vile a v MŠ Okružní. Děkujeme za pochopení vzniklé situace.

6 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Firemní zápis do MŠ Okružní proběhne dne 4. 4. a 5. 4. 2023 vždy od 14 do 16 hod. Dokumenty ke stažení budou v sekci DOKUMENTY k dispozici ihned po schválení kritérií pro přijetí zřizovatelem. (Týká s

Zápis do MŠ dr. Beneše – na pracoviště v Límanově vile a do MŠ Okružní proběhne ve dnech 2. května 2023 v 9 -12 hod. a 3. května 13.-16 hod. Dokumenty ke stažení budou v sekci DOKUMENTY k dispozici

Zápis do 1. ročníku ZŠ Jungmannova bude ve dnech 5. a 6. 4. 2023. Podrobné informace najdete v sekci DOKUMENTY nebo na webových stránkách ZŠ Jungmannova.

MS_logo.jpg

MŠ Límanova vila

a

MŠ Okružní

bottom of page