POZOR - DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

vzhledem k nahlášené ODSTÁVCE VODY dne 5. 5. 2021 od 8.00 do 18. 00 hod. v ulici Okružní i Dr. Beneše, bude tento den z hygienických a provozních důvodů PŘERUŠEN PROVOZ NA PRACOVIŠTÍCH MATEŘSKÉ ŠKOLY DR. BENEŠE A OKRUŽNÍ.

Děkujeme za pochopení.

(kopie zprávy od STAVOKOMPLETU)

STAVOKOMPLET

odštěpný závod vodovody a kanalizace

Oznámení o přerušení dodávky pitné vody Brandýs n.L.-Staré Boleslav

Vážení zákazníci, z důvodu havarijních oprav na vodovodním řadu bude ve středu 5.5. 2021 od 8:00 do 18:00 přerušena dodávka pitné vody.

Cisterny s pitnou vodou budou přistaveny na křižovatkách ulic: Třebízského/U Pramene, Vrchlického/Dvořákova, Dobrovského/Zdeňka Fibicha, Dr. Jánského/Svatopluka Čecha

Jedná se o tyto ulice: část Třebízského, U Pramene, Petra Bezruče, Tichá, část Okružní, část Josefa Truhláře, část Jungmannova, Školní, Dr. Beneše, Svatopluka Čecha,

Dr. Jánského, Jiráskova, část Boleslavská, část Máchova, část Dobrovského, část Erbenova, část 17. listopadu, část Štefánikova.

Z tohoto důvodu se vážení zákazníci, prosím předzásobte dostatečným množstvím vody.

Bližší informace vám rádi poskytneme na tel.: 326 905 397 STAVOKOMPLET