POZOR - DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Vážení rodiče,

vzhledem k nahlášené ODSTÁVCE VODY dne 5. 5. 2021 od 8.00 do 18. 00 hod. v ulici Okružní i Dr. Beneše, bude tento den z hygienických a provozních důvodů PŘERUŠEN PROVOZ NA PRACOVIŠTÍCH MATEŘSKÉ ŠKOLY DR. BENEŠE A OKRUŽNÍ.


Děkujeme za pochopení.


(kopie zprávy od STAVOKOMPLETU)

STAVOKOMPLET

odštěpný závod vodovody a kanalizace


Oznámení o přerušení dodávky pitné vody Brandýs n.L.-Staré Boleslav

Vážení zákazníci, z důvodu havarijních oprav na vodovodním řadu bude ve středu 5.5. 2021 od 8:00 do 18:00 přerušena dodávka pitné vody.

Cisterny s pitnou vodou budou přistaveny na křižovatkách ulic: Třebízského/U Pramene, Vrchlického/Dvořákova, Dobrovského/Zdeňka Fibicha, Dr. Jánského/Svatopluka Čecha


Jedná se o tyto ulice: část Třebízského, U Pramene, Petra Bezruče, Tichá, část Okružní, část Josefa Truhláře, část Jungmannova, Školní, Dr. Beneše, Svatopluka Čecha,

Dr. Jánského, Jiráskova, část Boleslavská, část Máchova, část Dobrovského, část Erbenova, část 17. listopadu, část Štefánikova.


Z tohoto důvodu se vážení zákazníci, prosím předzásobte dostatečným množstvím vody.

Bližší informace vám rádi poskytneme na tel.: 326 905 397 STAVOKOMPLET

58 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Prázdninový provoz - důležité upozornění

V pátek 14.5. 2021 je poslední termín, kdy můžete podat přihlášku pro své dítě k prázdninovému provozu. Nutné je podat přihlášku i na naší mateřskou školu. V pondělí 17. 5. 2021 přihlášky předávám pan

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Vážení rodiče a děti, dle informací MŠMT k provozu škol, začíná od pondělí 3. května 2021 provoz pro všechny děti mateřské školy v běžném režimu.

Čarodějnice

Vážení rodiče, milí kamarádi! Blíží se nám svátek všech čarodějnic (30.dubna), v sekci dokumenty, naleznete pár úkolů a aktivit k tomuto tématu.

MS_logo.jpg

MŠ Límanova vila

a

MŠ Okružní