Spolupráce s komunitním centrem

Vážení rodiče, navazujeme spolupráci s novým komunitním centrem pro rodinu, které sídlí

v prostorách bývalé školní jídelny ve Staré Boleslavi. Dne 26. 8. 2021 pořádají den otevřených dveří při kterém Vám představí svou činnost a bohatý program cílený na rodiče a děti. Všichni jste zváni.56 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Výsledky přijímacího řízení dětí firemních zaměstnanců naleznete v sekci DOKUMENTY. Rozhodnutí o přijetí se zákonným zástupcům nezasílá. Rodiče je obdrží na schůzce v červnu nebo si jej po předchozí d

K zápisu do MŠ v období 3.5. a 4.5. 2022 nemohou podat přihlášku cizinci s vízem za účelem strpění pobytu na území ČR podle § 33 odst. 1. a) zákona o pobytu cizinců na území ČR ("uprchlíci") s místem

MS_logo.jpg

MŠ Límanova vila

a

MŠ Okružní