Spolupráce s komunitním centrem

Vážení rodiče, navazujeme spolupráci s novým komunitním centrem pro rodinu, které sídlí

v prostorách bývalé školní jídelny ve Staré Boleslavi. Dne 26. 8. 2021 pořádají den otevřených dveří při kterém Vám představí svou činnost a bohatý program cílený na rodiče a děti. Všichni jste zváni.37 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Přechod na nový komunikační systém

Vážení rodiče, rádi bychom Vás upozornili, že přecházíme na nový systém komunikace s rodiči – TWIGSEE. Jedná se o aplikaci, pomocí které bude MŠ komunikovat s rodiči a rodiče pomocí ní budou například

Začátek školního roku

Vážení rodiče, začíná nový školní rok 2021/2022 a celý tým zaměstnanců je připraven přivítat Vaše děti v mateřských školách v Límanově vile a Okružní. Během prázdnin proběhla řada oprav v obou budovác

Prázdninový provoz

Instrukce při návratu dětí ze zahraničí Vážení rodiče, v sekci DOKUMENTY se seznamte s instrukcemi MŠMT (Opatření – NÁSTUP DÍTĚTE DO MŠ – REŽIM PŘI NÁVRATU ZE ZAHRANIČÍ), ohledně nástupu dětí do mateř

MS_logo.jpg

MŠ Límanova vila

a

MŠ Okružní